Продавець Экотехника розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
42 відгуків
Звонки на номер 0800 бесплатные для всех абонентов 

Масло турбінне

Турбінні масла призначені для змазування і охолодження підшипників різних турбоагрегатів: парових і газових турбін, гідротурбін, турбокомпресорних машин. Ці олії використовують в якості робочих рідин в системах регулювання турбоагрегатів, а також в циркуляційних та гідравлічних системах різних промислових механізмів.Незважаючи на відмінності в умовах застосування автомобільні й авіаційні бензини характеризуються в основному загальними показниками якості, що визначають їх фізико-хімічні та експлуатаційні властивості.

Турбінні масла повинні володіти хорошою стабільністю проти окислення, не виділяти при тривалій роботі опадів, не утворювати стійкої емульсії з водою, яка може проникати у мастильну систему при експлуатації, захищати поверхню сталевих деталей від корозійного впливу. Перераховані експлуатаційні властивості досягаються використанням високоякісних нафт, застосуванням глибокого очищення при переробці та введенням композицій присадок, поліпшуючих антиокислювальні, деемульгуючі, антикорозійні властивості масел.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: