Продавець Экотехника розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
42 відгуків
Звонки на номер 0800 бесплатные для всех абонентов 

Мастила технічні

Пластичні мастила являють собою рідкі масла, спеціальним чином загущені для того, щоб надати їм низку експлуатаційних властивостей, не забезпечуються ні рідкими, ні твердими змащувальними матеріалами.

Основне призначення мастил є зменшення зносу площин тертя і збільшення терміну експлуатації деталей механізмів. Крім цього, мастила запобігають заїдання, заклинювання, задир поверхонь тертя. Важливим є властивість мастила не допускати перегріву тертьових деталей.

Практично всі мастила здійснюють захист металевих поверхонь від корозії, а також, завдяки антифрикційними властивостями, зменшують енерговитрати на тертя, що сприяє зниженню втрати потужності механізмів. В основному застосовуються пластичні і рідкі мастила.

Тривалість роботи мастила визначається швидкістю накопичення в ньому небезпечних домішок і старінням. Замінювати його необхідно при підвищенні в'язкості більше, ніж на 30%.

В наибольшей степени пластичные смазки используются в следующих областях - подшипники скольжения и качения, шарниры, зубчатые, винтовые и цепные передачи машин и механизмов, многожильные тросы. Большинство современных смазок одновременно обладают свойствами, допускающими их использование и по другим назначениям, например антифрикционные пластичные смазки в некоторых случаях можно использовать как консервационные или уплотнительные. 

Преимущество смазок по сравнению с маслами: более длительный срок службы в механизмах и узлах, что позволяет существенно снизить конструкционные расходы. 

Недолік мастил: неможливість відведення відпрацьованого матеріалу з вузлів тертя. Здатність матеріалів чинити опір видавлювання вузла тертя, а також "легкість" подачі мастила до частин, що труться поверхонь називається консистенцією.

В якості присадок до мастил використовують ті ж присадки, що і в оліях. Присадки можуть бути: протизносні, протизадирні, антифрикційні, захисні, в'язкі та адгезійні. Особливе значення для поліпшення властивостей мастил при високих навантаженнях, температурах і швидкостях відносного руху поверхонь тертя мають наповнювачі, в якості яких найбільш ефективні тверді шаруваті мастила - дисульфід молібдену і графіт.

 

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: